Üyelik Sözleşmesi

Üyelik SÖZLEŞMESİ

Şartlar ve Koşullar
Sayın müşterimiz, sitemizi ziyaret etmekle site ile ilgili olarak www.unallarayakkabi.com.tr’nin blirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.
www.unallarayakkabi.com.tr ve Ünallar Toptan Ayakkabı Ltd. Şti. Firması satışları sadece toptandır ve son kullanıcıya hitap etmez.
Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için sizlere teşekkür ederiz. 

Risk ve Sorumluluk
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. www.unallarayakkabi.com.tr sitede arıza, hata, virüs yada bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti edememektedir. www.unallarayakkabi.com.tr, sitesinden edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir.

Fikir Hakları
Bu sitede ki tüm fikir haklarının sahibi www.unallarayakkabi.com.tr’dir. Ünallar ayakkabının izini olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya www.unallarayakkabi.com.tr ürünleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitede ki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, değiştiremez veya yayınlayamazsınız ve buradan edindiğiniz veya baki aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.

Kişisel Detaylarınız
Sitemizde toplanılan veriler www.unallarayakkabi .com.tr tarafından ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanması gibi iş amaçlı olarak kullanılabilir. www.unallarayakkabi.com.tr’a bilgi gönderirken bunları kabul etmiş ve www.unallarayakkabi.com.tr’nin bunları kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz.

  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle ilgili bilgi sağlamak
  • Pazar araştırması yapabilmek
  • Belirlenen ürün ve hizmetleri sağlamak amacıyla şimdi ve gelecekte Ünallar Toptan Ayakkabı Ltd. Şti. Bu bilgiyi (ve zaman içerisinde hakkınızda edinği diğer bilgileri) saklayacak ve kullanacaktır.

Bu uygulamanın dışında kalmak istediğiniz takdirde lütfen şirket yetkilisi ile irtibat kurun. www.unallarayakkabi.com.tr içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Taraf Sitelerine Bağlantılar
Başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye bağlantılar olabilir. www.unallarayakkabi.com.tr kendi bağlantınız sonucunda açılacak olan herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Tanımlamalar
www.unallarayakkabi.com.tr, Ünallar Toptan Ayakkabı Ltd. Şti.’nin bünyesinde hizmet vermektedir. Firmamızın her türlü görsel, yazı ve tüm bilgileri telif hakkı ile korunmaktadır.