Kargo ve Teslimat

KARGO VE TESLİMAT SÜRECİ

Ünallar Toptan Ayakkabı Deri Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde hizmet veren www.unallarayakkabi.com.tr stokta bulunan siparişlerinizin saat 12:00 ‘den önce verilen siparişler aynı gün içinde kargo ,ambar ya da nakliye  şirketlerine  isteğinize göre verileceğini garanti eder.

Kargo Ücreti  Ne Kadar?
www.unallarayakkabi.com.tr ‘dan verdiğiniz siparişler, stoklarımızdan aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargo Çalışma Saatleri: 
Hafta içi (09:00) – (17:00) Cumartesi ( 09:00)- (12:00) Saatlerine kadar teslim edilmektedir.

Siparişimi Ne Zaman Teslim Alabilirim?

www.unallarayakkabi.com.tr ‘dan verdiğiniz siparişler, kendi stoklarımızdan aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo için teslimat süresi 5 ile 7 iş günü , ambarlar için teslimat süresi 5 ile 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ön görülen teslimat süresi , şehir ve konum itibariyle değişiklik gösterebilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz , ilk iş gününde işleme alınıp aynı gün içinde kargoya teslim edilir . Siparişim Ben Yokken Gelirse Ne Yapmalıyım? Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Sürat Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 2 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir.

İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir. Yurt Dışına Teslimat Yapıyor musunuz ?

www.unallarayakkabi.com.tr üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Mağazadan Teslim Nedir?

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde, ödeme aşamasına giderken (mağazadan teslim) seçeneğini işaretleyerek sipariş geçmeniz durumunda ürünlerinizi paketleyip sizin için ayırıyoruz. Ödemesi yapılmadan sipariş verilen ürünlerin mağazada bekletilme süresi 1 gündür. Daha sonrasında tekrar satışa açılacaktır.