ÜNALLAR AYAKKABI

Ticari Faaliyetine 1990 yılında Ünallar Ayakkabı ünvanı ile başlayan, 1996 yılında Ünallar Toptan Ayakkabı Deri Tic. Ltd. Şti. olarak etmektedir.

Ana şubesi Antalya’da bulunan toptan ayakkabı öncüsü Ünallar Ayakkabı siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için ulaşım / zaman gibi maliyetleri düşürmek adına dünyanın her yerinden “güvenle” sipariş verebileceğiniz online satış sitemiz www.unallarayakkabi.com.tr  2012 yılından bugüne faaliyetlerine devam etmektedir. Kredi kartı ve havale ile satış yapılabilen web sitemiz yeni ürün yelpazesiyle her gün güncellenmektedir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği toptan ayakkabı sektöründe girişimciliğiyle, başarısıyla, güvenilirliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Ürünlerinde ve hizmetlerinde kalitesinden asla taviz vermeyen müşteri memnuniyetini ön planda tutup beklentilerin ötesinde hizmet veren, çevre ve insan sağlığına duyarlı olup pozitif katkı sağlayan faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile çıtasını her geçen gün yükselten, dünyanın her bölgesine hizmet sunmayı kendisine amaç edinen lider bir şirket olmaktır.