İade, Değişim ve Garanti

İADE, DEĞİŞİM VE GARANTİ SÜRECİ

Garanti Koşulları
Tüm ürünler imalatçısının öngördüğü ölçüde garanti kapsamındadır. Ürünlerin garantileriyle ilgili Ünallar Ayakkabı’nın herhangi bir taahhüdü veya sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. 

İade Gönderimi
Kargo ile yapılacak ürün iadelerini için lütfen telefon ile iletişime geçiniz 0242 326 26 36 İade için gönderilen ürünlerin kargo bedelleri gönderici tarafından, ödenecektir. Firma ile görüşme sağlamadan yapılan iadeler teslim alınmamaktadır. 

İade Prosedürü ve Onay süreci
İade işlemlerinizin hızlı gerçekleşmesi için, iade bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. İade yapmak istediğiniz ürünün kodunu, iade sebebini ve faturanızı mutlaka iade yapacağınız ürün paketi içerisine ekleyiniz. 

İadeniz www.unallarayakkabi.com.tr ilgili birimi tarafından incelenir ve şartlara uygun ise süreç başlatılır. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre unallarayakkabi.com.tr’nin ürünü teslim alması ile başlar.